У сучасному світі будь-яке святкування вже не обмежується простим застіллям. Кожен намагається влаштувати дитині чи дорослому неймовірне свято, яке запам’ятається надовго. Якщо бажаєте, щоб ваше святкування пройшло дивовижно та яскраво, то наш клуб  віртуальної реальності – це чудовий вибір. Дні народження, корпоративи, тімбілдінги - будь-яке свято може стати приводом для занурення в захоплюючий світ ігор.

Ми пропонуємо своїм гостям:

  • Ігри на будь-який смак;

  • Можливість грати компанією різного складу та розміру (до 12 осіб);

  • Можливість приймати участь в іграх дітям від 12 років;

  • Захоплюючі командні ігри;

  • Запеклі змагальні ігри;

  • 40 VR-ігор та 7 VR Квест-кімнат.

Наші гості – це авантюрні завзяті гравці, як з досвідом, так і без нього. Наші адміністратори завжди допоможуть одягти шоломи та освоїти правила та техніку гри. Також вони допомагатимуть і направлятимуть вас у світі віртуальної реальності.

Vr port пропонує ігри різних жанрів. Тут можна організувати незабутнє святкування. Дату та час краще забронювати заздалегідь. У VR одночасно може грати 4 чоловіки. В цей час інші члени компанії можуть продумувати тактику та стратегію своєї гри. Зміна членів команди проводиться через 25-30 хвилин.

У VR фізичних кімнатах одночасно зможе грати компанія з 12 осіб. Для будь-якого заходу та на компанію будь-якого складу та віку можна підібрати ігри різного темпу, тривалості та ступеню занурення. Наші адміністратори завжди підкажуть вам, який формат розваги краще обрати.

Візьміть із собою будь-який документ, де зазначена дата народження іменинника та отримайте знижку 25%. Також в нас можна придбати подарункові сертифікати. Віртуальна реальність та VR квест кімнати - це найкращий та найвеселіший спосіб відсвяткувати день народження.

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ