VR port Львів пропонує зануритися у шалені пригоди та відвідати VR квест кімнати. Це чудовий спосіб провести час з друзями весело та цікаво. Яскраві емоції та чудові спогади гарантовані. В нашому клубі є 7 квест кімнат у різних жанрах та на будь-який вік (старше 12 років). Бронюйте ваш візит до нас, щоб мати можливість грати у зручний час та день.

Квест-кімнати перевернуть ваші уявлення про веселе дозвілля

Як показав наш досвід, навіть ті гості, що були спочатку скептично налаштовані, змінили свою думку на позитивну після проходження квест-кімнат. Неймовірна графіка, ефект повної присутності та реалістичності, інтригуючий сюжет з головою занурюють гравців у світ пригод. Задоволеними лишаються навіть ті люди, у яких високі вимоги до зручності та гігієни.

Наприклад, квест-кімната «У лігві медузи» швидко перенесе вас у Грецію 445 року до н.е. Ви опинитесь у великій печері на березі Егейського моря. Печера ховає в собі легендарний артефакт, за яким полює багато мисливців. Ваша задача – подолати всі перепони, розгадати загадки та знайти артефакт першими.

А може бажаєте потрапити у 1928 рік на Синайський півострів, коли зникла експедиція Белдона Фрі? Буде дуже цікаво дізнатися, що сталося з дослідниками і знайти те, що не дали знайти їм.