Vr port - клуб віртуальної реальності у Львові

Даруйте ВРАЖЕННЯ!

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
10:00 - 22:00
Закрито

Не знаєте, що подарувати сину, донці, другу, чи колезі на свято? Перебрали кілька десятків варіантів, а рішення так і не прийшло? Подаруйте захопливі враження та нові емоції! В наш час – це найкращий дарунок на день народження, річницю весілля, Новий Рік, День закоханих, 8 березня чи будь-яке інше свято.

Якщо іменинника хоч трішки цікавить віртуальна реальність - Львів і наш клуб VR port пропонують дивовижне занурення у цей чарівний світ. Наш подарунковий сертифікат – це приємний подарунок, адже він дає змогу весело провести час на одинці чи у компанії друзів. Маючи сертифікат, людина може прийти до нас сама чи з компанією до 4 осіб.

Сертифікат можна замовити у 3 форматах:

  1. «Перший крок». Гра на 60 хвилин для однієї людини. Вартість – 250 грн. Адміністратор буде допомагати не заблукати у дивовижних світах.

  2. «Занурення». Гра на 120 хвилин для 1-2 людей. Відмітимо, що цей формат гри краще проходити з другом-напарником. Її вартість – 500 грн.

  3. «Масовий VR портал». Гра на 240 хвилин для компанії. Розгадувати загадки, битися на арені, потрапляти у захоплюючі пригоди – все це вам доведеться робити разом з друзями. Рекомендовано грати компанії від 2 до 4 осіб. Вартість – 1000 грн.

Замовити сертифікат можна на сайті Vr port.

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео
Розміщення на мапі міста